Сумка поясна слюсарно-будівельна Workpro W081095AE.
Сумка поясна Workpro W081096AE призначена для зберігання і перенесення інструментів професійними монтажниками. Підвішується на поясі, забезпечуючи легкий доступ і повністю звільняючи руки.
Кишень вистачить, щоб вмістити всі ваші інструменти.
Виготовлена з нейлонової тканини 600D, міцна і довговічна.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Workpro
- Матеріал: поліестер 600d
- Номер моделі: W081095AE
- Тип: сумка
- Колір чорний
- Довжина: 20 см
- Висота: 28 см
- Вага: 340 гр
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WorkPRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 280 мм |
| Вес | 0.34 кг |
Информация для заказа
- Цена: 876 ₴








