Сумка для інструменту WORKPRO W081103A.
Основні особливості:
- Сумка виготовлена з міцної 600D поліефірної тканини.
- Багатофункціональні кишені і великий внутрішній простір.
- Універсальні для зберігання ручних інструментів і малих і середніх аксесуарів.
- Низ з спіненої гуми, захищає вміст від жорстких падінь.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: WORKPRO
- Матеріал: поліестер
- Номер моделі: W081103A
- Тип: багатофункціональна сумка
- Розмір: 16 дюймів
- Колір: чорно-синій
- Довжина: 40,6 см
- Глибина: 20.3 см
- Висота: 28 см
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WorkPRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 406 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Высота | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 644 ₴









