Сумка для інструменту AIRAJ.
Основні особливості:
- Сумка виготовлена з міцної 1680D тканини Оксфорд.
- Багатофункціональні кишені і великий внутрішній простір.
- Універсальні для зберігання ручних інструментів і малих і середніх аксесуарів.
- Низ з спіненої гуми, захищає вміст від жорстких падінь.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: AIRAJ
- Матеріал: тканина Оксфорд
- Номер моделі: 33 серія
- Тип: багатофункціональна сумка
- Розмір: 13 дюймів
- Колір: чорно-синій
- Довжина: 31 см
- Глибина: 17 см
- Висота: 23 см
- Вага: 0.85 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Производитель | AIRAJ |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 230 мм |
| Вес | 0.86 кг |
Информация для заказа
- Цена: 788 ₴











