Фреза по дереву пазова пряма з торцевими зубами, хвостовик 8 мм.
Під час замовлення оберіть бажаний робочий діаметер фрези.
Фреза пазова пряма - ріжучий інструмент, який застосовується для обробки дерев'яних заготовок за допомогою створення пазів необхідних параметрів. Використовується для виготовлення пазів (канавок) необхідної ширини і глибини. Пазові фрези отримали широке застосування при виготовленні шипів з'єднання. Шпунтове і подвійне шпунтове з'єднання використовуються як для виготовлення меблевих щитів, так і для згуртовування заготовок по довжині. Використовуючи пазові прямі фрези, бажано проводити обробку заготовки поступово. Фреза має два ножа з твердого сплаву.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: xcan
- Номер моделі: MGD20056A
- Довжина: 42-49 мм
- Хвостовик: 8 мм
- Діаметр робочий: Ø10 13 16 18 20 22 25 28 30мм
- Довжина ріжучої частини: 8-16 мм

Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | ПВХ, МДФ, Дерево, ДСП, Фанера |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Диаметр рабочий | 10 мм |
| Длина общая | 43 мм |
| Длина рабочей части | 8 мм |
| Количество режущих граней | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 6 мм - 1/4 inch |
- Цена: 176 ₴








