

Фреза кромочна напівстержнева хвостовик 6 12 мм Ø 23 24 25.2 26.5 29.4 33 36 39 48.8 мм
588 ₴
- В наличии
- Код: F204-E
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фреза кромочна напівстержнева хвостовик 6 12 мм Ø 23 24 25.2 26.5 29.4 33 36 39 48.8 мм
На пів стержневі фрези використовуються для отримання опуклого, напівкруглого виступу. Так само можна за допомогою цієї фрези виготовляти дерев'яний стрижень (якщо обробити такою фрезою заготовку з двох сторін), можна отримати профіль з фаскою і кромкою. А якщо використовувати цю фрезу в парі з калевочной або галтельной фрезою можна отримати шарнірне з'єднання.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Діаметр хвостовика: 6 мм 12 мм
- Загальна довжина: 44.5 мм 48.1 мм 49 мм 50 мм 52 мм 55.5 мм 61.5 мм 63 мм 75 мм
- Діаметр фрези: 23 мм 24 мм 25.2 мм 26.5 мм 29.4 мм 33 мм 36 мм 39 мм 48.8 мм
- Висота робочої частини: 12.7 мм 16 мм 16.1 мм 20 мм 23 мм 27 мм 29.4 мм 39.8 мм
- Баланс: +/- .003 "допуск
- Детальна специфікація, будь ласка, перевірте наступні фотографії.
Якщо Ви незнайшли фрезу потрібного розміру звернітся до менеджера і Ми запропонуємо потрібний варіант.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Диаметр рабочий | 39 мм |
| Длина общая | 61.5 мм |
| Длина рабочей части | 29.4 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 588 ₴




