Фреза кінцева по дереву пряма пазова хвостовик 12 мм Ø 9 10 12 16 мм
Фреза пазів пряма - ріжучий інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фреза призначена для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання паза і ін. Фрезерування - це процес механічної обробки матеріалу фрезою, яка обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Загальна довжина: 51 мм 66.7 мм 68.5 мм 71.8 мм 73.3 мм 83.8 мм
- Діаметр фрези: 9 мм 10 мм 12 мм 16 мм
- Висота робочої частини: 20 мм 25 мм 30 мм
- Баланс: +/- .003 "допуск
- Детальна специфікація, будь ласка, перевірте наступні фотографії.
Якщо Ви незнайшли фрезу потрібного розміру звернітся до менеджера і Ми запропонуємо потрібний варіант.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево, Фанера, МДФ, ПВХ, ДСП |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 12 мм |
| Длина общая | 51 мм |
| Длина рабочей части | 20 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴






