Фреза гравірувальна заокруглена хвостовик 12 мм Ø 6.1 10 12.7 15 25 40 50.8 мм
Фреза галтельна з твердосплавними пластинами, з 2-ма ріжучими крайками, ріжучі кромки з прецизійним заточуванням. Для фрезерування кромок профілів і декоративних пазів, для структурування поверхонь і для установки в копіювально-фрезерні верстати. Для роботи з твердими та м'якими породами дерева. Для всіх стандартних ручних фрезерних верстатів з ручним керуванням. Хвостовик 12 мм.
Основні особливості:
- Дана фреза призначений для вирівнювання поверхонь і фрезерування пазів.
- Застосовуються для роботи з ручними фрезерними машинами і верстатами з ЧПУ.
- Використовується для обробки канавок.
- Виготовлені з високоякісного твердосплавного матеріалу, міцні і зносостійкі.
- Гострий край, точне позиціонування, гладка різання.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Загальна довжина: 45.9 47.6 49.1 49.9 52.2 58.7 63.1 мм
- Діаметр фрези: 6.1 10 12.7 15 25 40 50.8 мм
- Висота робочої частини: 7 7.5 10 10.5 15 24.5 28 мм
- Баланс: +/- .003 "допуск
- Детальна специфікація, будь ласка, перевірте наступні фотографії.
Якщо Ви незнайшли фрезу потрібного розміру звернітся до менеджера і Ми запропонуємо потрібний варіант.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево, Фанера, МДФ, ПВХ, ДСП |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 6.1 мм |
| Длина общая | 45.9 мм |
| Длина рабочей части | 7 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 208 ₴






