Фреза кінцева по дереву обгонна з нижнім підшипником хвостовик 12 мм Ø 8 12 12.7 мм
Фреза з нижнім підшипником призначена для чистової обробки торців деталей, для обрізки бічних поздовжніх звисів.
Забезпечують високу точність при різанні і відмінні результати фінішної обробки при роботі за шаблоном.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: сталь 45 #
- Твердосплавний Наконечник: YG6X
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Загальна довжина: 61.9 73.8 75 77 89.1 113 мм
- Діаметр фрези: 8 12 12.7 мм
- Висота робочої частини: 13.9 25.4 26.2 30 38 63.5 мм
- Баланс: +/- .003 "допуск
- Корпус: міцна загартована сталь
- Підшипник: Повністю закритий і змащений
- Лезо: мікрокарбід промислового класу
- Термостійкість: Термостійке тефлонове покриття
- Міцні загартовані сталеві тіла із захистом від ударів
- Різак: Фрезерний верстат CNC, до 600 зерен, Дзеркальна обробка
- Детальна специфікація, будь ласка, перевірте наступні фотографії.
Якщо Ви незнайшли фрезу потрібного розміру звернітся до менеджера і Ми запропонуємо потрібний варіант.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево, Фанера, МДФ, ПВХ, ДСП |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 8 мм |
| Длина общая | 75 мм |
| Длина рабочей части | 26.2 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 184 ₴







