Фреза кінцева по дереву обгонна з нижнім підшипником хвостовик 12 мм Ø 19.05 мм 1 шт.
649 ₴
- В наличии
- Код: F210
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фреза кінцева по дереву обгонна з нижнім підшипником хвостовик 12 мм Ø 19.05 мм 1 шт.
Фреза з нижнім підшипником призначені для чистової обробки торців деталей, для обрізки бічних поздовжніх звисів.
Забезпечують високу точність при різанні і відмінні результати фінішної обробки при роботі за шаблоном.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: сталь 45 #
- Твердосплавний Наконечник: YG8
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Загальна довжина: 100 мм
- Діаметр фрези: 19.05 мм
- Висота робочої частини: 52 мм
- Баланс: +/- .003 "допуск
- Корпус: Міцна загартована сталь
- Підшипник: Повністю закритий і змащений
- Лезо: Карбід мікрозерна промислового класу
- Термостійкість: Термостійке тефлонове покриття
- Міцні загартовані сталеві тіла із захистом від ударів
- Різак: Фрезерний верстат з ЧПУ, до 600 зерен, Дзеркальна обробка
- Детальна специфікація, будь ласка, перевірте наступні фотографії.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 19.05 мм |
| Длина общая | 100 мм |
| Длина рабочей части | 52 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Количество режущих граней | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴










