


Фреза для кутового та прямого зрощування хвостовик 12 мм Ø 50.8 мм 1шт.
637 ₴
- В наличии
- Код: F206
Фреза для кутового та прямого зрощування хвостовик 12 мм Ø 50.8 мм 1 шт.
Фреза для кутового і прямого зрощування призначена для створення з'єднання єднання дерев'яних деталей під кутом 45° градусів, а також дає можливість їх прямого стикування з переворотом заготовки.
Технічні характеристики:
Назва бренду: JGZUI
Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
Використання: 45 градусів зрощування
Діаметр хвостовика: 12 мм
Загальна довжина: 68 мм
Діаметр фрези: 50. 8 мм
Висота робочої частини: 19.05 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 50.8 мм |
| Длина общая | 68 мм |
| Длина рабочей части | 19.05 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
- Цена: 637 ₴




