Фреза для кутового та прямого зрощування хвостовик 12 мм Ø 51 мм
772 ₴
- В наличии
- Код: F302
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фреза для кутового та прямого зрощування хвостовик 12 мм Ø 51 мм
Фреза для кутового і прямого зрощування призначена для створення з'єднання дерев'яних деталей під кутом 45° градусів, а також дає можливість їх прямого стикування з переворотом заготовки.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Використання: 45 градусів зрощування
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Довжина: 65 мм
- Діаметр: 51 мм
- Довжина ріжучої частини: 24 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 51 мм |
| Длина общая | 65 мм |
| Длина рабочей части | 24 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 772 ₴









