Фреза кінцева по дереву пряма пазова хвостовик 12 мм Ø16 мм
Фреза пазів пряма - ріжучий інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фреза призначена для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання паза і ін. Фрезерування - це процес механічної обробки матеріалу фрезою, яка обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Діаметр хвостовика: 12 мм
- Довжина: 86 мм
- Діаметр: 16 мм
- Довжина ріжучої частини: 51 мм
- Баланс: +/- .003 "допуск
- Детальна специфікація, будь ласка, перевірте наступні фотографії.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 16 мм |
| Длина общая | 86 мм |
| Длина рабочей части | 51 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 625 ₴




