Фреза для вирівнювання поверхні хвостовик 12 мм.
Фреза використовується для якісного вирівнювання поверхні заготовки. Фрезу застосовують для робіт по дереву, фанері, МДФ і штучного каменю. Ріжуча частина оснащення виготовлена з твердого сплаву, який забезпечує фрезі тривалий термін служби і стійкість до високих навантажень. Діаметр хвостовика складає 12 мм, а діаметр робочої частини - 65 мм Фреза оснащена 6 зубами, що забезпечують високу продуктивність роботи.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Застосування: вирівнювання поверхонь, вибірка чверті, фрезерування пазів.
- Опрацьований матеріал: м'яка і тверда деревина.
- Матеріал: сталь 45 #
- Діаметр робочої частини: 65 мм.
- Висота робочої частини: 7,5 мм.
- Діаметр хвостовика: 12 мм.
- Загальна довжина фрези: 59 мм.
- Кількість ріжучих граней: 6.
- Матеріал напайки: твердий сплав.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | МДФ, Дерево, ДСП |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 65 мм |
| Длина общая | 59 мм |
| Длина рабочей части | 7.5 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 12 мм - 1/2 inch |
Информация для заказа
- Цена: 870 ₴







