Фрези пазові конструкційні Т-образні хвостовик 8 мм 2 шт.
У перетині отримані пази утворюють перевернуту букву "Т", підстава якої виходить на поверхню або правильну трапецію, велика сторона якої звернена до центру заготовки. Це одне з найнадійніших з'єднань, заготовки засуваються одна в іншу і іншим способом роз'єднати їх не вийде.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: сплав вольфраму і кобальту
- Діаметр хвостовика: 8 мм
- Загальна довжина: 46 мм
- Найбільший діаметр: 9.52 мм
- Висота робочої частини: 5.2 мм, 6 мм
- Загальна довжина: 46 мм
- Найбільший діаметр: 12.7 мм
- Висота робочої частини: 6 мм, 5 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Длина общая | 46 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴








