Фреза фігірейная горизонтальна хвостовик 8 мм.
Фреза фігірейная горизонтальна має великий спектор застосування, використовується при декоративній обробці крайок фільонок. Забезпечується підшипником наполегливої типу, що дозволяє проводити обробку прямолінійно, також виконують криволінійну крайку.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Тип фрези: фігірейная горизонтальна
- Застосування: профілювання прямо і криволінійних заготовок.
- Устаткування: ручні фрезерні машини і верстати з відповідними затискними патронами і адаптерами.
- Опрацьований матеріал: м'яка і тверда деревина.
- Діаметр хвостовика: 8 мм
- Діаметр фрези: 32.8 мм
- Довжина різу: 11.1 мм
- Висота робочої частини: 50.1 мм
- Тип наконечника: твердий сплав
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 328 мм |
| Длина общая | 501 мм |
| Длина рабочей части | 111 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴




