Міні-зварювальний апарат для ПВХ труб SiGMA-Li 1400 Вт.
Зварювальний комплект Mini 1400W Sigma-Li - застосовується для муфтового (розтрубного) зварювання пластикових труб і фітингів невеликих діаметрів.
Технічні характеристики:
- Тип зварювання пластикових труб: розтрубна
- Напруга мережі: 220~240 В
- Номінальна потужність: 1400.0 (Вт)
- Мінімальна робоча температура: 50.0 (град .)
- Максимальна робоча температура: 300.0 (град .)
У комплект входить:
- Зварювальний апарат з підставкою
- Нагрівальні ковпачки: 20,25,32
- Ремонтний комплект
- Кріпильний ґвинт
- Ключ
- Інструкція по установці
- Валіза
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma-li |
| Страна производитель | Польша |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 1400 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 32 мм |
| Тип сварки пластиковых труб | Раструбная |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 459 ₴




