Фреза по дереву пазова пряма з торцевими зубами хвостовик 1/2 дюйма.
Фреза пазова пряма - ріжучий інструмент, який застосовується для обробки дерев'яних заготовок за допомогою створення пазів необхідних параметрів. Використовується для виготовлення пазів (канавок) необхідної ширини і глибини. Пазові фрези отримали широке застосування при виготовленні шипів з'єднання. Шпунтове і подвійне шпунтове з'єднання використовуються як для виготовлення меблевих щитів, так і для згуртовування заготовок по довжині. Використовуючи пазові прямі фрези, бажано проводити обробку заготовки поступово. Фреза має три ножа з твердого сплаву.
Основні особливості:
- Дана фреза призначена для вирівнювання поверхонь і фрезерування пазів.
- Застосовуються для роботи з ручними фрезерними машинами і верстатами з ЧПУ.
- Вікорістовується для обробки канавок.
- Промислові якісні фрези.
- Твердосплавні наконечники, тверді загартовані сталеві тіла з оцинкованої конструкцією.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Тип фрези: пазова пряма
- Опрацьований матеріал: дерево
- Матеріал: сплав вольфраму і кобальту
- Довжина: 2-33/64"
- Хвостовик: 1/2 дюйма
- Діаметр: 1-15/16"
- Довжина ріжучої части: 1/2"
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | МДФ, Дерево, ДСП, ЛДСП |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 49 мм |
| Длина общая | 64 мм |
| Длина рабочей части | 12.7 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 12 мм - 1/2 inch |
- Цена: 735 ₴








