Фреза зрощування для клейового з'єднання хвостовик 8 мм 100 мм
907 ₴
- Под заказ
- Код: F132
Отправка с 14 мая 2026Фреза зрощування для клейового з'єднання хвостовик 8 мм 100 мм.
Ця багатоцільова фреза призначена для фрезерування мінішіпового з'єднання з подальшою склеюванням. Вона дозволяє створювати одні з найміцніших з'єднань Торець-в-торець або гуртувати деталі по довгій стороні. Міцність точно підігнаних поверхонь, що з'єднуються і максимальна площа контакту клейового шару робить з'єднання більш міцним в порівнянні з іншими видами зрощування.
Дана фреза ідеальна для створення заготовок для карнизів, молдингів. Підходить для обробки деревини, фанери; може використовуватися для МДФ.
Технічні характеристики:
- Матеріал: сталь 45 #
- Твердосплавний наконечник: YG6X
- Корпус: міцна загартована сталь
- Лезо: мікрокарбід промислового класу
- Діаметр хвостовика: 8 мм
- Діаметр фрези: 25 мм
- Висота робочої частини: 54 мм
- Висота: 100.5 мм
- Підшипник: є
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 25 мм |
| Длина общая | 100.5 мм |
| Длина рабочей части | 54 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Количество режущих граней | 9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 8 мм |
- Цена: 907 ₴









