Фреза формувальна фігурна хвостовик 8 мм.
Архітектурні формувальні фрези використовуються для різання молдингів малого і середнього розміру, які потім застосовуються до країв меблів або для обробки домашнього інтер'єру. Ці фрези можуть відрізати віконні гільзи, базові молдинги і невеликі корони і карнизи для поліпшення і прикраси частини меблів або кімнати.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Матеріал: сталь 45 #
- Твердосплавний наконечник: YG6X
- Розмір хвостовика: 8 мм
- Довжина різання: 42 мм
- Загальна довжина: 92 мм
- Найбільший діаметр: 25 мм
- Кількість флейт: 2
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 25 мм |
| Длина общая | 92 мм |
| Длина рабочей части | 42 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 502 ₴









