Щітка для шліфування з абразивного матеріалу 120 x 100 x 19 P240
Опис товару:
- 100% висока якість
- Високоякісної абразивний дріт для підтримки жорсткого застосувань.
- Абразивна дріт-це новий вид матеріалу щітки, який завжди використовується для полірування і подрібнення.
- Абразивний провід не ламається з довгим терміном служби.
- Видалення іржі і фарби на дереві і металі.
- Підходить для очищення і обробки утоплених зон.
- Встановлюється на полірувальну машину або УШМ через спеціальний перехідник.
Технічні характеристики:
- Матеріал: абразивний дріт
- Колір як на зображенні
- Зовнішній діаметр: 120 x 100 мм / 4.72in x 3.94in
- Розмір середнього отвору: 19 мм / 0.75in
- Різні види зернистості для різних потреб
- Зернистість: 240
- Кількість: 1 шт
Посилка включає в себе:
- Щітка для шліфування 1 шт.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип инструмента | корщетка (оснастка для инструмента) |
| Длина щетки | 100 мм |
| Диаметр щетки | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Назначение | Шліфувальний |
| Диаметр внутренний | 19 мм |
| Обработка материала | Металл, Дерево |
| Материал щетки | Абразив |
Информация для заказа
- Цена: 1 054 ₴







