Щітка для шліфування з абразивного матеріалу 100 x 120 x 19 P400
Опис товару:
- 100% висока якість
- Використання високоякісної дротяної стали для підтримки жорсткого застосувань.
- Абразивна дріт-це новий вид матеріалу кисті, який завжди використовується для полірування і подрібнення.
- Провід нелегко зламати, з довгим терміном служби.
- Видалення іржі і фарби на дереві і металі.
- Підходить для очищення і обробки утоплених зон.
Технічні характеристики:
- Матеріал: Абразивний дріт
- Колір як на зображенні
- Зовнішній діаметр: 100 мм x 120 мм / 3.94inx4.72in
- Розмір середнього отвору: 19 мм / 0.75in
- Зернистість: 400
- Кількість: 1 шт
Посилка включає в себе:
- 1 х абразивна щітка
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип инструмента | корщетка (оснастка для инструмента) |
| Длина щетки | 100 мм |
| Диаметр щетки | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Назначение | Щітка |
| Диаметр внутренний | 19 мм |
| Обработка материала | Металл, Дерево |
| Материал круга | Абразив |
Информация для заказа
- Цена: 1 029 ₴







