Круг шліфувальний для дерева 90 мм
Опис товару:
- 1. Насадка для кутового шліфувального верстата: високопродуктивний інструмент для різьби по дереву, насадка для кутового шліфувального верстата. Підходить для кутових шліфувальних машин, ручні млини і т. Д.
- 2. Міцність: кована тверда Вольфрамова сталь, більш міцна і довговічна.
- 3. 5 Зубів: забезпечують плавне і контрольоване різання, щоб максимізувати продуктивність різання.
- 4. Простота в експлуатації: Простота у використанні і простота в експлуатації, що дозволяє видаляти невелику або велику кількість матеріалу.
- 5. Область застосування: для всіх типів дерева м'яких і твердих. Використовується для деревообробки, різьблення по дереву, полірування чайних лотків, журнальних столиків і т. Д.
Технічні характеристики:
- Сумісність: для кутового шліфувального верстата з діафрагмою 16 мм
- Матеріал: сплав з вольфрамової стали
- Внутрішній діаметр: 16 мм
- Зовнішній діаметр: 90 мм
- Товщина близько: 5,5 мм
- Кількість зубів: 5 зубів
- Форма: плоский
Посилка включає в себе:
- 1 x шліфувальний круг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Дерево, Фанера, МДФ |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 90 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Толщина | 5.5 мм |
| Количество зубов | 5 |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 796 ₴






