Алмазний шліфувальний диск шліфування в формі чашки для бетону граніту камня кераміки.
Опис товару:
- 1. Використовується на високошвидкісний електричної шліфувальної машині і пневматичних інструментах.
- 2. Може використовуватися для самостійного шліфування й полірування дерева, металу і форми.
- 3. Великі шліфувальні сегменти з термообработанной чашкою. Висока швидкість шліфування, тривалий термін служби.
Технічні характеристики:
- 1. 100% високу якість
- 2. Тип: алмазний шліфувальний диск
- 3. Матеріал: сплав
- 4. Розміри: 100 мм / 4 ", внутрішній отвір Діаметр: 22 мм / 0,9", лезо Товщина: 5 мм / 0,2 "
- 5. Застосування: для подрібнення мармуру, плитки, бетону, каменю і т. Д.
Застосування:
- Застосовується для шліфування мармуру, граніту, кераміки, штучного каменю і скла і т. Д.
Посилка включає в себе:
- 1 x алмазний шліфувальний диск
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Камень, Бетон, Плитка, Гранит, Керамика, Краска, Искусственный камень |
| Материал круга | Алмаз, Сталь |
| Диаметр внешний | 100 мм |
| Диаметр внутренний | 22 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Количество сегментов | 12 |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 392 ₴







