Алмазний шліфувальний круг 125 мм, абразивні інструменти для бетону
Опис товару:
- 1. Використовується для сухого та вологого шліфування
- 2. Відповідні моделі: полірувальна машина, кутова млин і т. Д.
- 3. Подвійний піскоструминна обробка згладженими кутами (5 мм / 0,2 "сегмент), більш гладка стружка, гостріше різання, довший термін служби
Технічні характеристики:
- 1. Тип: дворядний шліфувальний круг
- 2. Зовнішній діаметр: 125 мм / 4,92" (20 сегментів)
- 3. Блок Товщина: 5 мм / 0,2 "
- 4. Внутрішній діаметр: 22,23 мм / 0,88 "
- 5. Ріжучі предмети: Шліфування Каменя, шліфування асфальту, керамічне шліфування і т. Д.
Посилка включає в себе:
- 1 x дворядний шліфувальний круг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Камень, Бетон, Плитка, Гранит, Керамика, Кирпич, Краска, Искусственный камень |
| Материал круга | Абразив, Алмаз, Сталь |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Количество сегментов | 20 |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 723 ₴







