Лещата поворотні міні.
Технічні характеристики:
- Модель: GK12
- Матеріал: сталь
- Щелепи ширина: 36 мм
- Макс затиск розміри: 35 мм
- Максимальне відкриття розміри: 30 мм
- Вага: 140 г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное раскрытие тисков | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип тисков | ручные (миниатюрные) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.14 кг |
| Высота | 127 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита от проскальзывания | True |
| Материал струбцины | Пластик |
| Механизм | Ременной |
| Тип | Зажим |
Информация для заказа
- Цена: 476 ₴










