

Фреза по дереву пазова пряма з торцевими зубами Ø32 мм (хвостовик 8 мм)
392 ₴
- В наличии
- Код: F111
Фреза по дереву пазова пряма з торцевими зубами Ø32 мм (хвостовик 8 мм).
Фреза пазова пряма - ріжучий інструмент, який застосовується для обробки дерев'яних заготовок за допомогою створення пазів необхідних параметрів. Використовується для виготовлення пазів (канавок) необхідної ширини і глибини. Пазові фрези отримали широке застосування при виготовленні шипів з'єднання. Шпунтове і подвійне шпунтове з'єднання використовуються як для виготовлення меблевих щитів, так і для згуртовування заготовок по довжині. Використовуючи пазові прямі фрези, бажано проводити обробку заготовки поступово. Фреза має два ножа з твердого сплаву.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Довжина: 50 мм
- Хвостовик: 8 мм
- Діаметр: 32 мм
- Довжина ріжучої частини: 15.5 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 30 мм |
| Длина общая | 48 мм |
| Длина рабочей части | 16 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 8 мм |
- Цена: 392 ₴




