



Набір фрез пазових прямих по дереву (хвостовик 6 мм) 4 шт.
647 ₴
- В наличии
- Код: F154
Набір фрез пазових прямих по дереву (хвостовик 6 мм) з 4 шт.
Фрези представляють собою інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фрези призначені для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання паза і ін. Фрезерування - це процес механічної обробки матеріалу фрезою, яка обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі.
У наборі представлені 4 фрези різної довжини. Це прямі пазові фрези, які призначені для виготовлення прямих пазів різної ширини і глибини, а також для наскрізного отвору. Прямі пазові фрези використовуються для прорізання шпонкових отворів для дверей або для вікон. Також, ці фрези використовуються для подвійного шпунтового з'єднання, шипового потайного або напівпотайного з'єднання та ін.
Технічні характеристики:
- Матеріал: середня вуглецева сталь + сплав
- Колір синій
- Діаметр хвостовика: прибл. 1/4 "6 мм
- Діаметр різання: 1/4 "6.35 мм, 5/16" 7.96 мм, 3/8 "9.52 мм, 1/2" 12.7 мм.
- Гострий край, точне позиціонування, гладка різання.
- Висока зносостійкість, ударостійкість.
- Висока точність і висока міцність.
- Підходить для МДФ, твердої деревини, МДФ, ДСП, фанери, дерев'яних дверних рам, дерев'яних віконних рам, шаф і коробок і т. Д.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | МДФ, Фанера, ПВХ, ДСП, Дерево |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Длина общая | 65 мм |
| Длина рабочей части | 29.76 мм |
| Количество режущих граней | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 6 мм - 1/4 inch |
- Цена: 647 ₴




