Набір фрез комбінованих рамкових по дереву (хвостовик 6 мм) з 3 шт.
Складальні фрези, що дозволяють в потрібному майстру порядку розташовувати на осі леза. Складаються з підстави, ріжучих лез, наполегливих підшипників (одного або декількох), стопорною шайби і гайки-фіксатора. При зміні конфігурації фрези її підстава не виймається з цанги фрезерувальної машини, щоб зберегти її первинне налаштування.
Фреза комбінована рамкова використовується для виробництва каркасних меблів, предметів інтер'єру, стінових панелей для виготовлення рамкових з'єднань. Чудово підходить на ручні фрезера і стаціонарні фрезерні машини.
В наявності 4 набори фрез з різними розмірами дивіться на фото.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JGZUI
- Покриття: Титано-алюмінієвий нітрид
- Матеріал: Сплав вольфраму і кобальту
- Хвостовик: 6 мм
- Застосування: фрези по дереву
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр рабочий | 62.5 мм |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Длина общая | 55.5 мм |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Вольфрам, Твердый сплав |
| Наличие подшипника | Да |
| Обработка материала | ПВХ, МДФ, Дерево, ДСП, Фанера |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 6 мм - 1/4 inch |
- Цена: 1 851 ₴








