Набір фрез по дереву 8, 13, 35 мм (хвостовик 6 мм) з 3 шт.
Фрези представляють собою інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фрези призначені для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання паза шпони і ін. Фрезерування - це процес механічної обробки матеріалу фрезою, яка обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі.
Свердла Форстнера або меблеві фрези можна використовувати як для свердління отворів так і для заглиблень з рівною поверхнею. Дуже добре підходить для врізання меблевих петель. Побідитові напайки гарантують відмінну роботу з будь-якого типу дерева, ДСП, ЛДСП, гіпсокартону і т.д.
Технічні характеристики:
- Довжина: 43 мм
- Хвостовик: 6 мм
- Діаметр: 8 мм
- Довжина ріжучої части: 8 мм
- Довжина: 42 мм
- Хвостовик: 6 мм
- Діаметр: 13 мм
- Довжина ріжучої части: 9.5 мм
- Довжина: 47 мм
- Хвостовик: 6 мм
- Діаметр: 25 мм
- Довжина ріжучої части: 13.5 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр рабочий | 35 мм |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Длина общая | 47 мм |
| Длина рабочей части | 13.5 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Обработка материала | ПВХ, МДФ, Дерево, ДСП, Фанера |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр хвостовика (мм) | 6 мм - 1/4 inch |
- Цена: 625 ₴









