Щітка різак лезо газонокосарка різак заміна циркулярна пила лезо для різання трави, дерева триммер лезо
Специфікація:
Матеріал: сплав
Зовнішній діаметр: 255 мм (10 дюймів)
Діаметр отвору: 25,4 мм (1 дюйм)
Товщина: 1,4 мм
Зуби: 40T / 60T / 80T
Застосування: підходить для різання стеблів, сої, ячменю,трави та інших культур.
Відкриття безплідних пагорбів.
Доступно три варіанти на вибір
Варіант 1 на 40 зубів
Варіант 2 на 60 зубів
Варіант 3 на 80 зубів
Будь ласка під час замовлення повідомте нам який диск необхідний вам
Посилка включає:
Диск дискова коса 1 шт.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Особенности диска/ножа | |
|---|---|
| Диаметр диска | 255 мм |
| Заточка диска/ножа | Односторонняя |
| Победитовые напайки | Да |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Диск |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр внешний | 255 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
- Цена: 1 111 ₴













