Електричний молоток SDS Plus Набір бурових доліт 160 мм для бетонної стіни цегляного блоку кладка отвір пили свердла 10 шт.
Специфікація:
Матеріал: 40CR і оригінальний YG8C
Хвостовик: SDS PLUS
Флейта: Подвійні Флейти S4
Тип наконечника: плоский наконечник 2 різця
Твердість корпусу свердла: HRC45 до HRC48
Твердість карбіду: HRC89.5-90.5
Діаметр: 4/5/5.5/6/6.5/7/8/10/12/14 мм
Довжина: 160 мм
Використання:
Встановлюється за допомогою круглого ручного молотка на бетоні, камені, цегляної стіни, виконує довбальні роботи, для будівництва, установки води і електрики, будинку, сучасні необхідні інструменти.
Посилка включає в себе:
Набір 10 шт.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в наборе | 10 шт |
| Набор | Да |
| Назначение | Универсальный |
| Общая длина | 160 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальный диаметр | 14 мм |
| Минимальный диаметр | 4 мм |
- Цена: 1 250 ₴








