Набір свердла форстнера по дереву 15 20 25 30 35 мм 5 шт.
1 299 ₴
- В наличии
- Код: 4000106714133
Регульований різак для отворів під дерево набір свердел Forstner з карбіду з наконечниками свердлильний інструмент набір свердел
Особливості:
1. Виготовлено з високоякісного сплаву, ідеальна технологія, висока продуктивність і довговічність.
2. Позиціонування виготовлено з лиття під тиском з порошкового сплаву, підходить для видалення чіпів і свердління, спеціальна зйомна міцна конструкція полегшує свердління.
3. Може використовуватися для більшості ручних дрель / бездротових дрель / настільних дрель для свердління отворів по дереву з гладким отвором.
Параметри:
Тип: свердло Forstner
Матеріал: цементовий карбід
Діаметр: 15 мм 20 мм 25 мм 30 мм 35 мм
В дерев'яному кейс для зручного зберігання
Посилка включає в себе:
5 шт., Свердло Forstner
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в наборе | 5 шт |
| Набор | Да |
| Назначение | По дереву |
| Общая длина | 78 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальный диаметр | 35 мм |
| Минимальный диаметр | 15 мм |
- Цена: 1 299 ₴











