Набір бурові свердла електричний молоток SDS Plus для бетонної стіни цегляного блоку кладка отвір пили свердла 9 шт.
Характеристика:
Стандартна конструкція хвостової частини, секунди через бетон.
Глибокий чіп розряду, зручний і швидкий.
Висока температура гартування, висока твердість, тривалий термін служби.
Високоміцна головка інструменту, сильна ріжучакромка і зносостійкість, міцне зварювання.
Кругла ручка з двома ямами і двома канавками, підходить для різних типів електричного молотка перфоратора
Опис:
Колір: як показано
Продукт: електричний молоток дриль
Діаметр: 5/6/6/8/8/10/12/14/16 мм
Довжина: 160 мм
Вага: 0,6 кг
Посилка включає в себе:
9 шт.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в наборе | 9 шт |
| Набор | Да |
| Назначение | Универсальный |
| Общая длина | 160 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальный диаметр | 16 мм |
| Минимальный диаметр | 5 мм |
- Цена: 1 072 ₴










