Набір свердла форстнера наконечник шарніра, свердло для столярних виробів, дерева, вікон, отворів, різці, діаметр 15 20 25 30 35 мм 5 штук.
Особливості
100% новий бренд і висока якості
Твердосплавний наконечник спеціально розроблений для очищення отворів.
Відмінно підходить для розточування прихованих петель і дверних замків.
Вони набагато безпечніші та точні для того щоб використовувати свердла для свердління на верстатах.
Технічні характеристики:
Тип: Коронкове бурове долото
Застосування: Свердління дерева
Матеріал: Сплави з кобальтової сталі
Діаметр свердла бура: 15-35 мм
Діаметр: 15 мм 20 мм 25 мм 30 мм 35 мм
Розмір хвостовика 10 мм
Посилка включає в себе
Набір 5 шт.
(Безпечна упаковка в бульбашкову плівку)
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Назначение | По дереву |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Общая длина | 93 мм |
| Набор | Да |
| Количество в наборе | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальный диаметр | 15 мм |
| Максимальный диаметр | 35 мм |
- Цена: 986 ₴












