Гайковерт пневматичний Magnum RED FD-3600.
Пневматичний ударний гайковерт FD-3600 + кейс з обладнанням Magnum RED + гвинтовий шланг 10 м. Ключ чудово працює в професійній роботі на установках вулканізації, а також у домашній роботі. Максимальний момент удару 1200 Нм. Він дуже добре підходить для відгвинчування та затягування колісних болтів різних типів автомобілів.
Гайковерт виготовлений із композитних матеріалів, які гарантують невелику масу (2 кг), що призводить до ефективності та продуктивності впродовж тривалого робочого циклу. Система швидкості обертання ВЛЕВО-ПРАВО була розроблена так, щоб унеможливити перевантаження різі затягнутих гвинтів. Ключ пристосований для роботи в умовах експлуатації та в промисловості за дуже важких навантажень.
Основні характеристики та переваги:
- максимальний крутний момент 1200 Нм
- посилений стрижень 1/2" — він не деформуватиметься навіть у разі інтенсивного використання
- ефективний механізм удару молота — використовується в найдорожчих ключах цього типу
- ергономічна ручка
- протиковзна зручна ручка
- регулювання напрямку обертання й потужності ключа
- міцний композитний корпус
- Випуск повітря розташований у нижній частині ручки
- добре збалансований центр ваги, який дає вам комфорт роботи
- перевірена компанія MAGNUM
Технічні характеристики:
- Модель: FD-3600
- Виробник: Magnum
- Діаметр хвостовика: 1/2"
- Максимальний крутний момент: 1200 Нм
- Оберти: 7500 об./хв
- Витрата повітря: 184 л/хв
- Робочий тиск: 6,3 бара
- Тип ходу: двотактний молот
- З'єднання: 1/4"
- Розміри [Висота x Довжина x Ширина]: 182 x 185 x 65 мм
- Вага: 2,13 кг
До комплекту входить валіза з обладнанням:
- Насадки: 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27
- 125-мм подовжувач
- маслянка
- швидкорознімна муфта
- пневматичний рукав
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.13 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Виробник | Magnum |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 184 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 1200 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип гайковерта | Пневматичний |
- Ціна: 5 040 ₴












